11. 1. 2017

Sloupolezení 2016


...aneb neděle na samém sklonku léta...Na sloupolezení došlo více méně omylem. 
Prostě se udělal krásný víkend a kamarádi měli tak trochu cestu přes Brnisko a navíc nikdy nelezli v našem nádherném uklouzaném Krasu. Takže my, kterým už tam noha párkrát podjela na nějakém tom tutovém stupu (přeháním :) klouže to, ale takové peklo to zase není), jsme byli vybráni jako jejich průvodci v prvních krasových krůčcích.


Vzali jsme ty naše školkáče na Hřebenáč, jakože se teda rozlezou v něčem kratším a lehčím. 
Moc cest nepadlo, vlastně jsme se prostřídali jen na pěti, ale nadchli jsme je. Prý dokonce na to naše vápno ještě někdy zavítají. A já, ačkoliv jsem v poslední době spíš lenivým fotografem, jsem zase pořídila pár amatérských rychlofotek.A vůbec, bylo to hezký, protože slunko svítilo a v Krasu je vždycky dobře :). A vůbec to není jen tím strašně dobrým langošem, který prodávají v občerstvovací stanici.
3 komentáře:

Jan Hofírek řekl(a)...

http://kniznirecenzeetc.blogspot.cz/search/label/Kni%C5%BEn%C3%AD%20recenze

Kateřina Miklíková řekl(a)...

Taky jsi mohl napsat aspoň ahoj. Tento způsob sebepropagace se mi zdá poněkud laciný :)

Andrea Maria řekl(a)...

moje jméno je Andrea Maria žijící v Madridu Manžel mě rozvedl poslední dva roky, vykročil, abych se setkal s další ženou, plakal jsem každou noc vždy, když si pamatuju, jak se moje dcera zeptala mě, když se otec vrátí domů, miluji svého manžela tolik a my mít dítě ve věku 9 let. já jsem kontaktoval tolik kouzelníků v loňském roce žádný z nich nebyl schopen vrátit mého manžela, všichni žádali o spoustu peněz od mne, vzdálil jsem se lásky až do minulého týdne, šel jsem navštívit svého přítele doma, řekl jsem svému příteli všechno, co se mi stalo a sdílela jsem bolest v srdci se svým přítelem Michelle, představila mě silnému Dr.oduduwovi z tropických afrikánských národů, který má černé magické síly, které vymazávají každé zlé kouzlo, které ničí můj manželství. Můj manžel byl pod zlým kouzlem od jiné ženy, která způsobila, že se můj manžel rozvedl. Můj manžel Anders se vrátil domů ke mně právě včera, plakali, že je líto, že mě rozvedl, litoval a řekl, že nemá pravé smysly. to je pravda, že můj manžel byl pod zlým kouzlem od jiné ženy, protože tvrdila, že můj manžel se vrátil do svých let dříve, než se oženil se mnou. Oduduwa mi pomohla vyřešit můj manželský problém. dnes večer jsem spolu s mou manželkou s naší dcerou společně večeřili v domě grand moms. jsem velmi šťastný a používám toto médium k tomu, abych ocenil pravomoci kouzel Oduduwa. Velmi doporučuji Oduduwa Love kouzelník, pokud máte podobné problémy manželství vztah odeslat e-mailovou zprávu Oduduwa osobní e-mailovou adresu přes dr.oduduwaspellcaster@gmail.com,
Oduduwa také řeší problémy, jako jsou následující: -
- Světelné svíčky Láska kouzla přivést zpět bývalého manžela / manželky
Oduduwa zpráva email: (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)
Č. Č. +2348135842629